2. stupeň

[o

Třída Příjmení

Jméno

Email
6A Procházka Lukáš prochazka@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. pátek 12:00 – 13:30
6B Emmer Jan emmer@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. pondělí 13:00 – 14:00
6C Parmová Ivana parmova@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. pondělí 14:00 – 15:00
6D Ulrychová Radka ulrychova@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. pondělí 13:45 – 14:45
7A Pejcharová Alena pejcharova@zsmostrozmarynova.cz 
konzultační hodiny: 1. úterý 12:40 – 13:40
7B Cogan Jana cogan@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. čtvrtek 14:00 – 15:00
7C Vomáčková Ilona vomackova@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. pondělí 14:00 – 15:00
8A Hvězdová Ivana hvezdova@zsmostrozmarynova.cz 
konzultační hodiny: 1. pondělí 13:00 – 14:00
8B Sedmíková Petra sedmikova@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. pondělí 13:45 – 14:45
8C Kobrle Zdeněk kobrle@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. středa 12:50 – 13:50
8D Šrámková Jiřina sramkova@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. čtvrtek 14:00 – 15:00
9A Stanková Eva stankova@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. úterý 13:50 – 14:50
9B Dohnalová Lenka dohnalova@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. úterý 15:30 – 16:30
9C Jakubec Pavel jakubec@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. pondělí 13:00 – 14:00
9D Vávrová Hana vavrova@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. čtvrtek 12:50 – 13:50
  Bažant Martin bazant@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. úterý 15:30 – 16:30
  Collins Denroy collins@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. úterý 13:45 – 14:45
  Dérerová Tereza dererova@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. úterý 12:50 – 13:35
  Hamouz Emil hamouz@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. čtvrtek 13:45 – 14:30
  Holceplová Lucie holceplova@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. úterý 13:35 – 14:35
  Hosnedl Lukáš hosnedl@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. pondělí 13:45 – 14:45
  Chačatrjan Susanna chacatrjan@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. středa 13:00 – 14:00
  Šrámková Tereza sramkova@zsmostrozmarynova.cz
konzultační hodiny: 1. pondělí 13:45 – 14:45